Vyberte si ľubovoľný PLÁN a Program #OnlineFitMama máte úplne ZADARMO 🎁

* Áno, žiadne skryté podmienky. Akýkoľvek plán si vyberiete, program #OFM máte k nemu ako 🎁BONUS🎁úplne GRÁTIS!

Vyberte si jeden z 3 produktových plánov

Očistný 9 dňový program (kombinácia 5 produktov)

LEAN + FIBER  
2 produkty na celý mesiac

THERM - prírodný spaľovač tukov na mesiac

+ doživotný prístup do 8 týždňového Online Programu #OnlineFitMama máte Grátis

* poštovné pre všetky plány v rámci celej SR a ČR je 5,80€

Ponáhľajte sa, #OFM dostávate GRÁTIS pokiaľ beží časomiera!

00
dní
:
 
00
hodín
:
 
59
minút
:
 
23
sekúnd

Je nám ľúto, plány si môžete stále zakúpiť, ale Váš Bonus Vám už nemôžeme sľúbiť!

 

🌟 Zlatý plán 🌟

Očistný 9 dňový program - kombinácia 5 produktov

Vynikajúci pre redukciu hmotnosti, podporuje hladinu energie v tele, má povzbudzujúce účinky, pomáha pri tráviacich ťažkostiach, pri poruchách menštruácie, má antioxidačné účinky, pôsobí proti únave, regeneruje svalstvo, proti nespavosti. Dopĺňa potrebné živiny, predovšetkým bielkoviny, upravuje dávky vitamínov v tele, ktoré nie sú prijímané z jedla. Vynikajúco pôsobí na zuby, oči, vlasy, nechty, pleť, pokožku, podporuje regeneráciu nielen svalovej hmoty, ale aj elasticitu pokožky. Maloobchodná cena tohto plánu je 145,09€. 

✅ Cena s 5% zľavou je 137,84€

🌟 Strieborný plán 🌟

LEAN + FIBER  - 2 produkty na celý mesiac

"LEAN" - pomáha blokovať vstrebávanie kalórií z tukov a uhľohydrátov, chróm pomáha regulovať krvný cukor pre normálny metabolizmus a dočasne brzdí vstrebávanie kalórií z cukrov. Balenie obsahuje 120 kapsúl. Užíva sa 1 kapsula pred jedlom (4x denne) Cena: 42,29€
➕
"FIBER" - 4 druhy rozpustnej vlákniny v 5g jednej dávky, odstraňuje toxíny a odpadové látky z tela, podporuje správne trávenie, redukuje cholesterol. Pomáha podporiť pocit plnosti. Obsahuje 30 sáčkov, 5g v jednej dávke. Užíva sa 1 sáčok denne. Cena: 27,23€

Maloobchodná cena tohto plánu je 69,52€

✅ Cena s 5% zľavou▫️66,04€

🌟 Bronzový plán 🌟

THERM - prírodný spaľovač tukov na mesiac

"THERM" - prírodný spaľovač tukov, kapsule, podporuje hladinu energie, optimalizuje, rozloženie síl, pomáha naštartovať metabolizmus, spaľuje tuk, pomáha pri redukcii hmotnosti, vyvážené zloženie zeleného čaju, zelenej kávy, antioxidantov. 60kapsul, 2x denne. (Pri nákupe Bronzového plánu na 2 mesiace je možné získať okamžitú 5% zľavu)

✅ Cena plánu na mesiac je ▫️42,06€

Referencie zákazníkov

Clean 9 mi pomohol naštartovať metabolizmus, počas 9 dní som schudla 4 kg. Po dokončení kúry som mala radosť a naďalej som pokračovala v počte príjmu kalórií v pohybe a po mesiaci a pol je už 9 kg dolu. Je potrebná disciplína a uvedomiť si, že ide o naše zdravie. Hlavne musíte chcieť. Dá sa všetko. Cítim sa oveľa lepšie a oveľa väčšiu radosť mám, keď vidím ako si musím kúpiť menšiu veľkosť. 

Ivetka - Rožňava / Zdravotná sestra

Pôvodná váha 104 kg. Ničomu som neveril, preto mi môj brat dal Clean 9, že keď zaberie, potom mu zaplatím :D. Nadšenie veľké, schudol som 6 kg a o ďalšie 2 týždne po C9, opäť 2 kg dole. Potvrdzujem, že to nemá JoJo efekt. Vytratila sa chuť na nočné jedenie a na časté jedenie sladkostí. Odvtedy som nadšenec pre Forever.

Ján - Prešov

/ Fotograf

Clean 9 je super v tom, že človek znovu objaví miesto, kde ma pás :D. A hlavne sa mi páči, že nielen že schudne počas 9 dní, ale je to ešte len začiatok procesu, ktorý clean 9 naštartoval. Bonus je dostatok energie a dobrej nálady.

Lýdia - Snina / Hlavný pokladník

Clean 9 ma perfektne nakopol, potrebovala som si urobiť očistu, ale popritom som schudla 5 kg, už nemám potrebu toľko jesť, nemám už takú chuť na sladké a preferujem viac ovocia a zeleniny. Cítim sa oveľa lepšie, už som prešla 2x týmto detoxom, takže odporúčam každému.

Františka - Vranov v/T./ 

Opatrovateľka

V jeseni som prvýkrát vyskúšala Clean 9, schudla som 5 kg, som veľmi nadšená, bolo to na mne hneď aj vidieť. S radosťou potvrdzujem, že to nemá JoJo efekt. Takže v marci som si objednala C9 hneď 2x, jeden si dám hneď a druhý pred letom. Vrelá vďaka, môžem iba odporučiť. 

Hanka - Brno 

/ Dôchodkyňa

Po Clean 9 sa mi organizmus zbavil toxínov, krásne naštartoval správny metabolizmus a regeneráciu tela. Posilnila sa mi imunita. Proste človek nie je unavený, ale naopak, je plný energie.

Marta - Banská Bystrica / Manažérka


Chceš sa stať #OnlineFitMama Koučka?

Ak máš v sebe trochu bojovníčky a vieš, že tento program ti pomohol. Staň sa aj ty #OnlineFitMama "Koučka" a začni zarábať online zo svojho mobilu vďaka nášmu exkluzívnemu systému #LevelUpMarketer. Pomôžeme tak ďalším žienkam, mamičkám, ktoré sa trápili tak, ako my s kilami navyše alebo prázdnou peňaženkou...


Ideš s nami do toho?